שיווק חברתי - פרסום בפייסבוק

ב-Iconiq, אנו מתמחים בסיוע להשיג את היעדים העסקיים שלך על ידי מתן פתרונות מדיה חברתית מקיפים. המומחיות שלנו טמונה בקידום המותג שלך, זיהוי קהל היעד שלך, יצירת תוכן משכנע שאנשים רוצים לשתף, ושילוב חלק של הנוכחות שלך במדיה החברתית עם כל היבט של הנוכחות המקוונת שלך.

אסטרטגיית מדיה חברתית אפקטיבית יכולה לתרום באופן משמעותי לצמיחת העסק שלך, להבטיח נוכחות חברתית חזקה ומעורבות פעילה עם הקהל שלך. הצוות שלנו יישם אסטרטגיות שיווק מותאמות במדיה חברתית שתוכננו במיוחד עבור המותג וקהל היעד שלך.

עם השירותים שלנו, אתה יכול לצפות לתמיכה מלאה וניהול של תוכניות המדיה החברתית שלך. זה כולל תכנון ויצירת תוכן, גישה לאנשים משפיעים ובלוגרים להפצת וידאו, ועוד מגוון שירותים שמטרתם למשוך לקוחות חדשים ובסופו של דבר להגביר את הרווחיות שלך.

שירותי המדיה החברתית שלנו קיימים כדי לתת לך את האפשרות להתחבר ולשתף מידע רלוונטי שייצור פרסום רב יותר לעסק שלך וימשוך לקוחות חדשים. ניתן למדוד את הצלחת מאמצי הפרסום שלך במדיה החברתית לפי מספר הציוצים, השיתופים, ההערות והמעורבות הכוללת של קהל היעד שלך.

אנו מתמחים במינוף הכוח של פלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר, כולל פייסבוק, גוגל, טוויטר, ולינקדאין. על ידי ניצול אסטרטגי של פלטפורמות אלו, נוכל להניע תנועה ולהגדיל את החשיפה של המותג שלך למגוון רחב של גולשי תוכן.

ניהול מדיה חברתיתי-
צוות הקידום שלנו יכול לנהל עבורך את החשבונות שלך ברשתות החברתיות ולחשוף אותך בצורה נרחבת יותר.

תחרות מדיה חברתית-
ניצול הכוח של פייסבוק או טוויטר למטרות שיווק יכול להביא לדחיפה משמעותית בתעבורת האתר תוך פרק זמן קצר יחסית. צוות המומחים שלנו מתמחה בסיוע ובזיהוי התוכן והפלטפורמה המתאימים ביותר שמתיישרים עם המותג שלך.

על ידי מינוף פוטנציאל החשיפה והמעורבות של פייסבוק או טוויטר, נוכל לעזור לך ליצור ולקדם תוכן המהדהד עם קהל היעד שלך. בין אם זה פוסטים אינטראקטיביים, ויזואליים מושכים את העין או סרטונים מושכים, המומחים שלנו ילוו אותך בבחירת סוג התוכן היעיל ביותר כדי למקסם את ההשפעה של המותג שלך.

בנוסף, אנו מבינים שכל מותג הוא ייחודי, ומה שעובד עבור אחד לא יכול לעבוד עבור אחר. זו הסיבה שהצוות שלנו יעבוד איתך בצמוד כדי לקבוע את הפלטפורמה המתאימה ביותר להצגת תוכן המותג שלך. בין אם זה בסיס המשתמשים העצום של פייסבוק או שיחות בזמן אמת של טוויטר, אנו נעזור לך לקבל החלטות מושכלות היכן להשקיע את מאמצי השיווק שלך. עם ההדרכה והמומחיות שלנו, אתה יכול לצפות לראות עלייה ניכרת בתעבורת האתר כאשר אנו מנצלים באופן אסטרטגי את הכוח של פייסבוק או טוויטר כדי לעודד מעורבות ולמשוך יותר מבקרים לנוכחות המקוונת שלך.

מיתוג העסק שלך-
אפשרו לנו לסייע לכם בשיפור ופיקוח על מעמדה של החברה\ עסק שלכם. אנו יכולים לנתח ולקבוע את תפיסת הציבור על העסק שלכם ובכך לסייע לכם בשיפור המוניטין שלו.

עיצוב פרופיל מותאם אישית-
אנו מתמחים ביצירה והתאמה של חשבונות מדיה חברתית המציגים את הזהות הייחודית של המותג שלך ופונים לקהל היעד שלך. המומחיות שלנו טמונה ביצירת תוכן מהשורה הראשונה ועיצוב פרופילים מושכים ויזואלית ומותאמים לעסק\ מותג שלך.

דברו איתנו

לקבלת פרטים נוספים

שיחת איפיון במתנה

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם לשיחת איפיון

דילוג לתוכן